Kurumsal Yapı

MEDOFAS ; ANAHTAR TESLİMİ HASTANE KURULUMLARINDA , HASTANE İŞLETMECİLİĞİ , TEKNİK BAKIM ONARIM, EĞİTİM, YÖNETİM VE İŞLETME DANIŞMANLIĞI İLE İHALEYE BAŞVURU AŞAMASINDAN İŞLETME SONRASINI DA KAPSAYAN GENİŞ HİZMET KAPASİTE VE DENEYİMİYLE GEREK YURT İÇİ GEREK YURT DIŞINDA BAŞARISINI KANITLAMIŞ BİR FİRMADIR.


HASTANENİN İŞLEVİNE UYGUN AKILCI ÇÖZÜMLERİ, UYGULAMADA KARŞILAŞILAN SORUNLARIN BERTARAF EDİLMESİNDE ‘’ÇÖZÜM ODAKLI ‘’ DENEYİMLİ KADROMUZLA BAŞARILARINIZA ORTAK OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ.

SAĞLIK BAKANLIĞI  PROJELERİNDE İNŞAAT FİRMALARINA DANIŞMANLIK DESTEĞİ VEREREK DOĞRU VE AKILCI FİYATLANDIRMALARI İLE İHALELERİ KAZANMALARINDA ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAMIŞTIR

GÜNÜMÜZDE HASTANE KURULUMU VE İŞLETİMİ TOPLAM KALİTEYLE BİRLİKTE İŞLERLİK KAZANMAKTADIR. HER BİR AŞAMASI UZMANLIK İSTEYEN HASTANECİLİK ALANINDA PAKET HALİNDE YA DA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ALANDA HER ZAMAN YANINIZDA YER ALIYORUZ.

ŞUANDA BU SATIRLARI OKUYOR İSENİZ DOĞRU ADRESTESİNİZ. İHTİYACINIZI VEYA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAYA HAZIRIZ.

SLOGANIMIZ : HAYATA UZANAN YOL SAĞLIKTAN, SAĞLIĞA GİDEN YOL MEDOFAS'TAN GEÇER.

VİZYONUMUZ : ANLIYORUZ , DÜŞÜNÜYORUZ, UYGULUYORUZ .O HALDE VARIZ.

MİSYONUMUZ : DÜNYA STANDARTLARINDA , ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM ; ETKİN, YENİLİKÇİ ,VERİMLİ ÇÖZÜMLERLE SAĞLIK ALANINDA TOPLAM KALİTEYE KATKIDA BULUNMAK

 

PDF İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN